تصحیح - Robex Resources Inc.

ساخت وبلاگ

در نسخه منتشر شده در روز دوشنبه ، 28 نوامبر توسط Robex Resources Inc. (TSXV: RBX) ، لطفاً توجه داشته باشید که این عنوان باید "نتایج عملیاتی Q3 قوی" را خوانده و نه "نتایج عملیاتی Q2 قوی". لطفاً توجه داشته باشید که پاراگراف اول باید "نتایج مالی آنها را برای سه ماهه سوم منتهی به 30 سپتامبر 2022 خوانده باشد."و نه "نتایج مالی آنها برای سه ماهه دوم منتهی به 30 ژوئن 2022."و این سه ماهه در جداول به روز شد. نسخه تصحیح شده در آمده است:

Robex: نتایج عملیاتی قوی Q3 و بسته شدن معامله با Sycamore

Québec City ، 29 نوامبر 2022 (Globe Newswire) - Robex Resource Inc. ("Robex" ، "گروه" یا "شرکت") (TSXV: RBX) خوشحال است که نتایج مالی خود را برای سه ماهه سوم به پایان رساند30 سپتامبر 2022.

تمام مبلغ به دلار کانادا (CAD) است.

خلاصه شرکت های سه ماهه

عملیات:

تعداد اونس های تولید شده 11124 اونس بود که در مقایسه با سه ماهه مشابه در سال گذشته 1. 7 ٪ کاهش یافته است ، به طور خاص به دلیل یک فصل باران بسیار سنگین در ماه سپتامبر که شروع Trommel و همچنین درجه تغذیه بالاتر (0. 82G/T در مقایسه با 0. 79 گرم در T برای مدت مشابه در سال 2021) مجاز به جبران نیست. در حقیقت ، بارندگی بی سابقه باعث ایجاد مسائل مربوط به تهیه قیف ، زمان بندی چرخه لودر و مشکلات در دسترس بودن و همچنین گرفتگی گریزلی اولیه شد. در آغاز اکتبر ، اوضاع به حالت عادی بازگشت.

اکتشاف:

در سه ماهه سوم سال 2022 ، Robex کارهای قابل توجهی را با سنجش از دور در تمام مجوزهای خود (سانولا ، دایانگونته ، مینینکو و گلادی) و همچنین در زمین های آینده نگر همسایه انجام داد. نتایج این اکتشاف در هر یک از مناطق امیدوار کننده بوده است ، با تقاطع های مهم گزارش شده در طول کارزار حفاری Mininko. این نشان دهنده یک منطقه هدف مهم در نزدیکی معدن (یعنی نامپالا) برای اکتشافات پیگیری در طول باقیمانده 2022 و تا سال 2023جاه طلبی برای افزایش منابع جهانی.

در گینه ، مطالعات اکتشافی و زمین شناسی اساساً با هدف حمایت از مطالعه پیش امکان سنجی (PFS) و مطالعه امکان سنجی قطعی (DFS) به معدن Kiniero گرایش یافته است. اهداف حفاری شامل جفت شدن ، پر کردن ، زمین شناسی ، تولید آب ، معدن ژئوتکنیک ، ژئوتکنیک غیرنظامی ، متالورژی ، پسوند جانبی ، پسوند عمق و عقیم سازی بود. تمام نمونه های حفاری تجزیه و تحلیل و گزارش شده است. این نتایج تأیید و حمایت از درک زمین شناسی Kiniero ، و همچنین چشم انداز بزرگ و عمق بزرگ مربوط به هر یک از سپرده های در نظر گرفته شده برای عملیات معدن ، به ویژه سپرده های SGA ، Sabali South و Mansounia است. این اکتشاف در حمایت از DFS در خط مقدم چهارم چهارم تا سال 2023 باقی مانده است. پس از اتمام DFS در سال 2023 ، مدیریت در نظر دارد تا روی مطالعات معدن زمین شناسی متمرکز شود تا با هدف کشف و ترسیم منابع تکمیلی در نزدیکی معدن ، اکتشاف را آغاز کند تا عمر معدن معدن نشان داده شده توسط DFS باشد.

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری :

برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2022 ، فروش طلا 30. 8 میلیون دلار در مقایسه با 16. 7 میلیون دلار برای مدت مشابه در سال 2021 ، به ویژه از افزایش تعداد اونس های طلا فروخته شده. متوسط قیمت فروش در هر اونس در طی دوره نسبتاً پایدار بود (2،254 دلار در هر اونس در مقابل 2،269 دلار در هر اونس). توجه داشته باشید که اختلاف بین تولید طلا و فروش در طول سه ماهه نتیجه زمان حمل و نقل است. درآمد عملیاتی برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر ، 2022 با وجود افزایش شدید هزینه های عملیاتی ناشی از افزایش قیمت سوخت و هزینه های زیر قرارداد بالاتر ، 159 ٪ (10. 3 میلیون دلار در مقایسه با 4. 0 میلیون دلار برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2021) افزایش یافته است. هزینه های اداری نیز به ویژه به دلیل ادغام پروژه در گینه و شروع کار در محل ، در حال افزایش بود. برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2022 ، این گروه توانست جریان نقدی را از فعالیتهای عملیاتی 11. 9 میلیون دلار تولید کند (در مقایسه با 5. 2 میلیون دلار برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2021). در تاریخ 30 سپتامبر 2022 ، این گروه دارای ترازنامه محکم (بدهی خالص در مقایسه با بدهی خالص 2. 9 میلیون دلار در 30 سپتامبر ، 2021 و نقدی خالص 9. 3 میلیون دلار در 31 دسامبر 2021) با وجود پیشرفت های انجام شده به Sycamore 11. 2 میلیون دلار درپایان ماه سپتامبر (از جمله 7. 7 میلیون دلار در سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2022).

معامله:

ادغام با Sycamore Mining Ltd یک تغییر مرحله برای Robex را تأیید می کند. بسته شدن معامله در تاریخ 9 نوامبر اجازه ادغام دو شرکت را تحت یک نهاد ذکر شده واحد فراهم کرد. اکنون می توانیم بر ساخت Kiniero و توسعه Nampala تمرکز کنیم.

M. Georges Cohen ، رئیس اجرایی: «فعالیت معدن نامپالا علی رغم محیط تورم بالا و بارندگی های مختل کننده بسیار مقاوم بوده است. با این حال ، عملکرد عملیاتی نامپالا هنوز در حال بهبود است و هزینه های ما تحت کنترل است. ما بسیار خوشحالیم که این ترکیب را با Sycamore Mining Ltd با موفقیت به پایان رسانده ایم و با استقبال گرم از مدیران و کارمندان آن به این گروه استقبال می کنیم. این معامله یک گام مهم در استراتژی رشد Robex است. »

سه ماهه سوم نتایج عملیاتی و مالی برجسته

 

چهارم به پایان رسید 30 سپتامبر ،
2022 2021 تغییر
اونس طلا تولید می شود 11،124 11،317 -1. 7 ٪
اونس طلا فروخته شده 13،644 7،348 +85. 7 ٪
(دور به نزدیکترین هزار دلار)
درآمد - فروش طلا 30،750،000 16،672،000 +84. 4 ٪
درآمد عملیاتی 10،354،000 3،997،000 +159. 0 ٪
درآمد خالص نسبت به سهامداران سهام عدالت 7،073،000 4،127،000 +71. 4 ٪
درآمد اساسی در هر سهم 0. 012 0. 007 +71. 4 ٪
درآمد رقیق شده در هر سهم 0. 012 0. 007 +71. 4 ٪
مقادیر تنظیم شده
درآمد خالص مربوط به سهامداران سهام من 7،868،000 3،992،000 +97. 1 ٪
در هر سهم من 0. 013 0. 007 +96. 6 ٪
جریان های نقدی
جریان نقدی از فعالیت های عملیاتی II 11،896،000 5،207،000 +128. 5 ٪
در هر سهم من 0. 020 0. 009 +128. 0 ٪
آمار
(به دلار)
میانگین قیمت فروش تحقق یافته (در هر اونس) 2،254 2،269 -0. 7 ٪
هزینه پایداری همه در (در هر اونس فروخته شده) من 1،327 1،559 -14. 9 ٪
هزینه پایدار همه جانبه (در هر اونس فروخته شده) I III 896 950 -5. 5 ٪
از 30 سپتامبر ، از 31 دسامبر ،
2022 2021 تغییر
کل دارایی 152،656،000 142،668،000 7. 0 ٪
کل بدهی 32،000،000 44،020،000 -27. 3 ٪
بدهی خالص (پول نقد) من v 42000 (9،281،000)

عملیات معدن (طلا):

 

چهارم سوم به پایان رسید 30 سپتامبر ، دوره نه ماه به پایان رسید 30 سپتامبر ،
2022 2021 2022 2021
داده های عملیاتی
سنگ معدن (تن) 398،566 484،359 1،680،789 1،469،695
سنگ معدن پردازش شده (تن) 482،624 481،690 1،507،977 1،428،535
زباله مین (تن) 1،667،252 1،379،329 6،350،476 6،513،038
نسبت سلب عملیاتی 4. 2 2.8 3. 8 4.4
درجه سر (g/t) 0. 82 0. 79 0. 82 0. 79
بهبود 87. 2 ٪ 92. 1 ٪ 88. 9 ٪ 91. 3 ٪
اونس طلا تولید می شود 11،124 11،317 35،398 33،083
اونس طلا فروخته شده 13،644 7،348 38،296 30،589
داده های مالی
(دور به نزدیکترین هزار دلار)
درآمد - فروش طلا 30،750،000 16،672،000 89،442،000 68،964،000
هزینه های عملیاتی معدن 10،111،000 5،393،000 26،470،000 23،473،000
حق امتیاز معدن 955،000 411000 2،768،000 1،720،000
هزینه های اداری 2،995،000 3،300،000 8،781،000 7،740،000
استهلاک اموال ، گیاهان و تجهیزات و استهلاک دارایی های نامشهود 3،073،000 2،891،000 7،949،000 8،713،000
بخش درآمد عملیاتی 13،616،000 4،677،000 43،474،000 27،318،000
آمار
(به دلار)
میانگین قیمت فروش تحقق یافته (در هر اونس) 2،254 2،269 2،336 2،255
هزینه عملیاتی نقدی (در هر تن پردازش شده) من 20 19 18 18
کل هزینه نقدی (در هر اونس فروخته شده) من 811 790 763 824
هزینه پایداری همه در (در هر اونس فروخته شده) من 1،327 1،559 1330 1625
هزینه پایدار همه جانبه (در هر اونس فروخته شده) I III 896 950 892 974
هزینه های اداری (در هر اونس فروخته شده) 220 449 229 253
استهلاک املاک ، گیاهان و تجهیزات و استهلاک دارایی های نامشهود (در هر اونس فروخته شده) 225 393 208 285

برای اطلاعات بیشتر ، MD& A Robex و صورتهای مالی تلفیقی در وب سایت این شرکت در بخش سرمایه گذاران در Robexgold.com در وب سایت شرکت در دسترس است. این گزارش ها و سایر اسناد تولید شده توسط این شرکت نیز در Sedar.com در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر:

این خبر حاوی اظهاراتی است که ممکن است از نظر قوانین امنیتی "اطلاعات آینده نگر" یا "بیانیه های آینده نگر" در نظر گرفته شوند. این اظهارات آینده نگر در معرض عدم قطعیت ها و خطراتی هستند که برخی از آنها خارج از کنترل Robex است. دستاوردها و نتایج نهایی ممکن است به طور قابل توجهی با پیش بینی های انجام شده به طور ضمنی یا صریح متفاوت باشد. نتایج واقعی ممکن است به دلیل تعدادی از مفروضات، عوامل و ریسک ها، با نتایج پیش بینی شده در حال حاضر متفاوت باشد. این مفروضات و خطرات شامل، اما محدود به، مفروضات و خطرات مرتبط با توانایی شرکت برای تکمیل بودجه برنامه ریزی شده برای اجرای برنامه های کاری آتی و نتایج فعالیت های اکتشافی آتی توسط شرکت است. هیچ اطمینانی وجود ندارد که شرایطی که در این پیش بینی ها بیان شده اند، یا حتی در صورت وجود به نفع Robex باشد. پیش بینی ها بر اساس برآوردها و نظرات تیم مدیریت Robex در زمان انتشار است. Robex هیچ گونه به روز رسانی یا تغییری را در این پیش بینی های در دسترس عموم بر اساس اطلاعات یا رویدادهای جدید یا به هر دلیل دیگری متعهد نمی شود، مگر در مواردی که قوانین امنیتی قابل اجرا لازم باشد. TSX Venture Exchange Inc. محتویات این خبر را تایید یا رد نکرده است. نه TSX Venture Exchange و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSX Venture Exchange تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا دقت این نسخه را نمی پذیرند.

i سود خالص تعدیل شده قابل انتساب به سهامداران، سود پایه تعدیل شده هر سهم، جریان های نقد عملیاتی هر سهم، هزینه عملیات نقدی، کل بهای نقدی، هزینه های پایدار (یا AISC) و هزینه های پایدار تعدیل شده، غیر مالی هستند. اقداماتی که طبق IFRS تعریف استاندارد شده ای برای آنها وجود ندارد. بخش «معیارهای عملکرد مالی غیر IFRS» MD& A را ببینید. ii جریان های نقدی حاصل از فعالیت های عملیاتی، تغییر خالص اقلام سرمایه در گردش غیرنقدی را حذف نمی کند. iii هزینه نگهداری همه جانبه تعدیل شده، هزینه های برداشت و هزینه های اکتشاف را شامل نمی شود. iv به بخش «وضعیت خالص بدهی (نقدی)» MD& A مراجعه کنید.

فارکس وکسب درامد...
ما را در سایت فارکس وکسب درامد دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : آرش اصل زاد بازدید : <-PostHit-> تاريخ : جمعه 11 فروردين 1402 ساعت: 19:46